PayTR Kullanan Siteler

Türkiye’nin en büyük sanal POS ve web ödeme aracılarından biri olan PayTR, 2022 itibariyle 50.000’den fazla e-ticaret sitesi tarafından kullanılmaktadır. Paytr hem Exxen gibi Türkiye’nin en büyük platformları tarafından güvenilen hem de birçok küçük işletmenin de tercih edebileceği kadar kolay bir entegrasyon yapısıyla hizmet verir. Bu sebeple Paytr kullanan siteler gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

En iyi sanal POS firmaları yazımız için tıklayın!

PayTR Kullanan 9 Site

Paytr hem uygun komisyon oranları hem de kolay entegrasyon sağlayan yapısıyla e-ticaret site sahipleri ve yazılımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu sanal POS çözümünün bu kadar yaygın kullanılmasının bir sebebi de Türkiye’deki birçok e-ticaret yazılımıyla kolayca entegre olması. En iyi 7 e-ticaret yazılımını anlattığımız içerik sayesinde bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Exxen

Acun Ilıcalı’nın kurduğu Türkiye’nin önde gelen streaming platformlarından biri olan Exxen’in abonelik işlemlerine Paytr aracılık ediyor. Yani Paytr’yi sadece fiziksel ürün satışı yapan e-ticaret siteleri değil dijital servis satışları yapan web siteleri de kullanıyor.

Kendi alanında Türkiye’nin en iddialı platformlarından biri olan Exxen’in yüksek hacimdeki işlemleri için Paytr’ye güvenmesi şirket için güven yaratan ekstra bir unsur.

Bun Design

Farklı hediyelik ve dekoratif ürün arayanlar için hem fiziksel mağazaları hem de e-ticaret sitesiyle hizmet veren Bun Design da ödeme konusunda Paytr’yi kullanan şirketlerden biri.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bun Design; özellikle anneye hediye, sevgiliye hediye, yılbaşı hediyesi gibi hediye kategorilerinde sunduğu farklı ürünlerle dikkat çekiyor.

Limoya

Kadın ayakkabıları üzerine uzmanlaşan İzmirli Limoya şirketi de online ödeme çözümleri için Paytr kullanan siteler arasında. E-ticaret sitesi üzerinden birçok farklı ayakkabı modeline ulaşabileceğiniz Limoya kendisini “Deri & Tasarım Atölyesi” olarak tanıtıyor. 

Bottan çizmeye, sandaletten ev terliğine geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Limoya sitesinden yapacağınız alışverişlerde sanal POS çözüm ortağı Paytr sitesidir.

Ozyo

2020 yılında kurulan Ozyo markası orijinal tasarımlarıyla ev terliği ve ev botu satışı yapan bir e-ticaret sitesi. Oldukça özelleşmiş bir ürün kategorisinde hizmet veren bu web sitesi farklı tasarımları ve kaliteli ürün yelpazesiyle öne çıkıyor. Ticimax e-ticaret yazılımı ile hazırlanan bu sitede ödeme sistemi ortaklığı için Paytr seçilmiş.

Enuygun

Otobüs, uçak bileti satışları artık neredeyse tamamen internet üzerinden yapılıyor. Enuygun sitesi de bu alanda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri. Birçok farklı uçak ve otobüs firmasının bilet fiyatlarını karşılaştırıp; saat ve fiyat olarak kendiniz için en idealini seçebileceğiniz bu sitede ödemelerinize aracılık eden ise Paytr oluyor.

Shopier

Shopier kolayca kendinize ait bir online dükkan açmanızı sağlayan; anlaşmalı kargo şirketlerinin desteğiyle kargo süreçlerinde de size yardımcı olan bir e-ticaret çözümüdür. Bu site üzerinden dükkan açabildiğiniz gibi Shopier’in size sağladığı link aracılığıyla Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden de ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Böylelikle Shopier linki sayesinde kolayca ödeme alabilirsiniz.

Özellikle sıfırdan e-ticaret sitesi kurmak istemeyen küçük butikler ve bireysel online satış için hızlı bir çözüm ortaklığı sunan Shopier’de de online ödemelere Paytr aracılık eder.

Firsat35

Paytr gibi İzmirli bir şirket olan Fırsat35; İzmir’de birçok farklı işletmeden indirimler almanızı sağlayan bir web sitesi. Yeme-içme, etkinlik, güzellik, tatil gibi farklı alanlardaki işletmelerin indirimlerine ulaşabileceğiniz sitede indirimli hizmetleri satın almak için yaptığınız ödemelere aracılık eden kurum ise Paytr’dir.

VisasConcept

VisasConcept mobilya özellikle de mutfak dolapları alanında online satış yapan bir ev dekorasyon işletmesidir. Geniş bir fiyat skalasında mobilya bulmanın mümkün olduğu Visasconcept’te farklı zevklere hitap eden birçok ürün bulabilirsiniz.

Visasconcept de online ödemeler konusunda Paytr kullanan şirketlerden biri.

Gargamel

Ayakkabı, giyim, çanta, paten, skate gibi farklı ürün kategorilerinde birçok markanın genellikle daha alternatif tasarımlarını satışa açan Gargamel ile alışverişlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda kaykayseverlerin de aradığı birçok ürünü bulabileceği bu sitede farklı tarzınızı yansıtacak ürünleri keşfedebilirsiniz.

Giyim ve aksesuar alanında; Nike, adidas, Vans, Puma gibi popüler markaların ürünlerini bulabileceğiniz Gargamel’de alışveriş yaptığınızda ödemelerinize aracılık eden sanal POS şirketi ise Paytr.

PayTR Kullanan Siteler Neden PayTR’yi Tercih Ediyor?

paytr kayıt ekrani

Ödeme sistemleri ve sanal pos gibi konularda tecrübe ve güvenilirlik çok büyük önem kazanıyor. 2009 yılında tamamen yerli sermayeyle kurulan Paytr; sektörde geçirdiği 10 yılı aşkın sürenin ardından e-ticaret alanındaki güvenilir pozisyonunu hem müşteriler hem de satıcılar için daha da sağlamlaştırdı.

PayTR, kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım mekanizmaları ile online mağazalardaki fraud (sahtecilik) kaynaklı kayıpları da en düşük seviyeye indirmeyi başardı.

Komisyon oranları konusunda da Türkiye’nin İyzico’yla birlikte en rekabetçi sanal pos çözümlerinden birini sunan PayTr; mağaza sahiplerine yaptığı kısa vadeli ödemelerle de tercih sebebi oluyor. Sadece kullanıcıları tarafından değil sektör tarafından da takdir gören Paytr; Boğaziçi İş Dünyası ödüllerinde 2021 yılında yılın Fintech girişimi ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin önde gelen diğer sanal POS şirketlerinden olan İyzico için de daha öncesinde İyzico kullanan siteler yazısı yayınlamıştık.

PayTR Kullanan Siteler Nasıl Bulunur?

Paytr kullanan siteleri ekstrenizden görebilirsiniz. Ödemelerde bazen e-ticaret sitesinin adıyla beraber bazen de yalnızca Paytr ismi geçecektir. Bu sayede ödemenizdeki aracı kurumun Paytr olduğunu anlayabilirsiniz.

Aynı zamanda PayTr kullanan farklı sitelere ulaşmak için Paytr’nin sitesindeki referanslar bölümüne de göz atabilirsiniz. Elli binin üzerinde e-ticaret şirketinin kullandığı bu hizmeti siz de deneyebilirsiniz.

Kısacası PayTR; düşük komisyon, hızlı ve kolay entegrasyon, güvenilirlik gibi avantajlarıyla size en uygun çözümü sunabilir. Bizimle paylaşmak ya da sormak istediğiniz şeyler varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Son olarak PayTR ile Iyzico’yu karşılaştırdığımız yazıya da göz atabilirsiniz.

eticaret-illustrasyon

Online Mağazanı 15 Dakikada Kur!

3 gün ücretsiz, ilk 3 ay sadece aylık 1$'a mağazanı Shopify ile kur! Hemen satış yapmaya başla!

Yazar hakkında

E-ticaret konusunda sürekli araştıran, öğrenen ve öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmayı seven biri.

Yorum yapın